Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> Працівнику ПАТ «Укртатнафта» Юрію Троцькому Указом Президента України присвоєно почесне звання - «Заслужений донор України»

Працівнику ПАТ «Укртатнафта» Юрію Троцькому Указом Президента України присвоєно почесне звання - «Заслужений донор України»

Липень 02, 2020

Із  нагоди Дня Конституції, згідно з Указом Президента України  Володимира Зеленського ( 254/2020 від  27 червня 2020 року), ряду донорів країни присвоєно почесне звання - «Заслужений донор України». Серед них – і оператор технологічної установки АТ-1 ГК-3/1 №1 виробництва №1 ПАТ «Укртатнафта» Юрій Троцький.

 

На рахунку Юрія Миколайовича – 123 безоплатних кровоздачі! Тож це - не перша відзнака за його волонтерську діяльність на ниві донорства. У  2009 році йому було присвоєно звання «Почесний донор України». І нинішня висока державна нагорода – шанобливе визнання його величезного внеску  в благородну справу порятунку життя і здоровя кількох десятків пацієнтів.

 

Високе прагнення – прислужитися благородній і почесній справі донорства привело Юрія Троцького до відділення переливання крові Кременчуцького міського пологового будинку та Кременчуцької обласної станції переливання крові. Там за весь час донорської діяльності Юрій Миколайович здав понад 55 літрів крові (450 мл складає кожна кровоздача), чим врятував життя і здоров’я багатьом породіллям, дітям та онкохворим.

 

Пана Троцького поважають не лише за людські чесноти, але й за досягнення в роботі. Адже керівництво також відзначає його високі знання, кваліфікацію, досвід роботи та організаторські здібності на виробництві.

 

Добровільну справу донорів переоцінити важко, адже даруючи частину себе, своєї душі, вони стають причетними до другого «народження» людини. Тож ніколи не варто забувати про те, що ці  люди, які виконують таку життєдайну місію, живуть і працюють поруч із нами.

Теги: #Новини