Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

29 °C

Ви тут: Новини >> Цього року у ДЗОВ «Зоряний» відбулося багато позитивних змін

Цього року у ДЗОВ «Зоряний» відбулося багато позитивних змін

Липень 02, 2020

 

Цьогоріч у комунальному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» ретельно готувалися до літнього оздоровлення дітей.

Втім, пандемія внесла свої корективи, через коронавірус позаміські табори відпочинку свою роботу досі не розпочали. Проте до прийому дітей готові будь якої миті. Зокрема, у Зоряному у трьох корпусах виконали капітальний ремонт. Відтепер всі корпуси обладнані туалетами, двоповерховими ліжками ( крім корпусу для найменших табористів) з ортопедичними матрацами,  Змін на краще зазнала і територія табору. На значній площі  старе пошкоджене асфальтобетонне покриття було замінене на сучасну тротуарну плитку. Таким чином оновили центральну алею, майданчик біля їдальні, відремонтували і сходинки до їдальні. А ще створили нові лаундж-зони, що мають стати родзинкою «Зоряного».  Це такі місця, де діти можуть збиратися загонами для спілкування або розмови з психологом,  телефоном поспілкуватися із батьками.

Керівник табору  Григорій Угніч висловлює сподівання, що ситуація в Україні щодо захворювання на COVID-19 покращиться і уряд прийме рішення про можливість роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, щоб діти могли оздоровитися і відпочити в таборі хоча б 1 зміну. Він зазначає, що «Зоряний» хоч зараз готовий прийняти дітей, для цього його територію і корпуси постійно утримують в належному стані. Постійно косять траву, зробили паспорти пляжів, підготували засоби протипожежної безпеки.

Теги: #Новини

Фотогалерея