Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 3 липня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 в місті на 3 липня

Липень 03, 2020

Як повідомила заступник міського голови Ольга Усанова, за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів звернулися 3  дорослих і 8 дітей. Із них пневмонію діагностовано  у 1 дорослого, у 2 дорослих і 1 дитини - встановлено підозру на корона вірусну хворобу.   На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 15  дорослих, тяжких випадків перебігу хвороби у цих пацієнтів немає.  

Ольга Усанова наголосила, що в  місті постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 5 осіб. Обстеження у всіх випадках  показало негативний результат. За увесь карантинний період у місті було використано 658 експрестестів.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування. За минулу добу в такий спосіб було досліджено 11 зразків біологічних матеріалів, взятих у  дорослих. Всі вони показали негативний результат. Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно  до нормативно-правової бази, затвердженої на державному рівні. Всього за звітній період у ІФА  спосіб протестовано 148 осіб.  А за карантинний період проведено 2094 дослідження на виявлення антитіл до коронавірусу.  

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 119 випадків щодо захворювання на COVID-19, 109 громадян вилікувалося. На сьогоднішній день у місті зареєстровано 6 випадків коронавірусної  інфекції, 2 кременчужан проходять лікування в стаціонарних умовах, 4  - хворіють амбулаторно під наглядом лікарів сімейної медицини.

 

Теги: #Новини