Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> Стан захворюваності на COVID-19 в місті на 10 липня Оперативна інформація

Стан захворюваності на COVID-19 в місті на 10 липня Оперативна інформація

Липень 10, 2020

Заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів звернулися 15    дорослих і 16 дітей. Грип і пневмонія у цих пацієнтів не реєструвалися.  Наразі на  стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 12 пацієнтів, тяжких випадків щодо  перебігу хвороби немає.  

Ольга Усанова наголосила, що в  місті триває моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 12  осіб. Дослідження у цих випадках  показало негативний результат. За увесь карантинний період у місті було використано 695   експрестестів.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування. За минулу добу в такий спосіб було взято 11 зразків  біологічних матеріалів. Вцілому за весь період карантину проведено 1780 досліджень ПЛР.  Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно  до державної нормативно-правової бази. За минулу добу в  ІФА  спосіб протестовано 177  осіб, всього таке обстеження пройшли 2813 кременчужан.  

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 120 випадків щодо захворювання на COVID-19, 115  громадян -  одужали. На сьогоднішній день у місті на цю інфекцію хворіє 1 кременчужанка похилого віку. Стан її здоров’я фахівці оцінюють як задовільний.  Хвора проходить лікування в умовах стаціонару.  

Теги: #Новини