Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

28 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці презентували нову комунальну спецтехніку, яка має безліч можливостей

У Кременчуці презентували нову комунальну спецтехніку, яка має безліч можливостей

Липень 15, 2020

У Кременчуці презентували компактну комунальну машини EGHOLM.  Це багатофункціональна техніка, які забезпечує чистоту і привабливість доріг, парків і відкритих майданчиків круглий рік та має безліч можливостей. Менеджер компанії СП КБТ Владислав Сябренко зазначає, що на цю невелику за розміром комунальну машину можна встановлювати більше 20 видів навісного обкладання. Воно дозволяє виконувати різні види робіт такі як: зимове та літнє прибирання території,  миття та дезинфекція доріг та тротуарів за допомогою високого тиску та інше.

Познайомившись з можливостями машини, які презентували сьогодні кременчуцьким комунальникам, міський голова Віталій Малецький зазначив, що  однозначно треба продовжувати курс на оновлення комунальної техніки, і такі  новітні зразки повинні з’являтися на комунальних підприємствах Кременчука. Керівник міста відзначив, що машина проста в керуванні, але її технологічні можливості не поступаються кращим європейським зразкам.

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея