Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

29 °C

Ви тут: Новини >> Для проходження обстеження ПЛР-методом громадяни можуть звернутись до консультативно-діагностичного відділення комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська»

Для проходження обстеження ПЛР-методом громадяни можуть звернутись до консультативно-діагностичного відділення комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська»

Липень 17, 2020

Сьогодні 17.07.2020 виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області прийняв рішення «Про встановлення тарифів на платні лабораторні послуги за зверненням громадян для визначення коронавірусу COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)».

Пацієнти, які повернулись з країн, що віднесені до «червоної зони» по рівню захворюваності на коронавірус, за власним бажанням мають право не проходити самоізоляцію протягом 14 діб при наявності негативного результату ПЛР аналізу на COVID-19.

Для проходження відповідного обстеження громадяни можуть звернутись до консультативно-діагностичного відділення комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» за адресою: м. Кременчук,                вул. Леонова, буд. 12, попередньо записавшись по тел. 75-61-28. Забір біоматеріалу проводиться щоденно з понеділка по п’ятницю з 08.00 години до 09.00 години. Далі біоматеріал спеціалізованим транспортом відправляється для проведення дослідження у ПЛР лабораторію міського перинатального центру. Фахівці лабораторії у той же день проводять ПЛР аналіз та вносять результати до електронної бази Центру громадського здоров’я МОЗ України та електронного додатку «Дій вдома». На наступний день громадянин може отримати результати аналізу у паперовому варіанті у консультативно-діагностичному центрі комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська». Громадянам, яким необхідна довідка для виїзду за кордон, буде видаватись документ на англійській мові. Для цього необхідно у день здачі аналізу надати копію закордонного паспорту, щоб не було помилок у написанні прізвища англійською транскрипцією.

Вартість послуги складає 1582,00 грн., та може бути сплачена у касі консультативно-діагностичного центру комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська», або у відділенні будь якого банку.