Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

29 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці станом на 31.07.2020

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці станом на 31.07.2020

Липень 31, 2020

За інформацією заступника міського голови Ольги Усанової, у Кременчуці за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів звернулися 12 дорослих та 16 дітей. Грип і пневмонія у цих пацієнтів не реєструвалися,  підозра на  COVID-2019 не виставлялась.  Двоє  хворих на пневмонію   перебуває у стаціонарних відділеннях. Всього у лікувальних закладах з пневмонією проходять лікування  13 хворих, 1 з них у важкому стані.  

Ольга Усанова повідомила, що в  місті триває моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу було проведено 7  експрестестів, всі результати негативні. На дослідження  шляхом ПЛР-тестування вчора направлено 29 зразків біологічних матеріалів на осіб, які мали  на це показання. Ці дослідження проводяться безкоштовно. Крім того, направляються на проведення ПЛР-тестувань матеріали громадян на комерційній основі. Позитивних результатів виявлено не було.

 Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно  до державної нормативно-правової бази. Всього у Кременчуці було проведено 5218 таких досліджень. Якщо в результаті аналізу виявляють антитіла на COVID-19,  проводяться ПЛР—дослідження для встановлення точного діагнозу.

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 129 випадків щодо захворювання на COVID-19, активних з низ – 4. Двоє проходять лікування на стаціонарі інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», двоє лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів. Стан ї здоров’я  всіх хворих задовільний.  121 особа,  що хворіла на COVID-19  одужала.

Наразі у Кременчуці на самоізоляції перебуває 15 осіб, 10 із них – контактні, з ними проводиться відповідна робота, щоб не допустити поширення інфекції