Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Рух автотранспорту на мостовому переході через Дніпро регулюється нещодавно встановленими світлофорами та патрульною поліцією

Рух автотранспорту на мостовому переході через Дніпро регулюється нещодавно встановленими світлофорами та патрульною поліцією

Серпень 05, 2020

На мостовому переході через річку Дніпро більше тижня триває ремонт деформаційних стиків. Проводить їх АТ «Укрзалізниця». Наразі ремонтники завершують бетонування стику №19 у напрямку до Крюкова.

У зв’язку з проведенням ремонту для руху автотранспорту на мосту введені тимчасові обмеження.  Пропуск автомобілів здійснюється по одній смузі. Рух транспортних засобів регулюється екіпажами патрульної поліції та нещодавно встановленими світлофорами.

Разом із цим ремонтні роботи впливають на утворення транспортних заторів на мосту, особливо в пікові години. Тож вкотре просимо кременчужан із розумінням поставитися до цього та планувати свої приватні  поїздки в період із 11.00 до 15.00 годин, а також після 19.00 годин.

 

Варто зазначити, що наразі городянами активно використовується пішохідні зони мосту. Звертаємо увагу на необхідності дотримуватися правил безпеки під час пішого переходу шляхопроводу та враховувати те, що на ньому тривають ремонтні роботи.  

Для зручності кременчужан  Укрзалізницею введено  додаткові потяги, які курсують з Кременчука до Крюкова і у зворотному напрямку.

Транзитний транспорт на період ремонту деформаційних стиків направляється в об’їзд Крюківського мосту через Білецьківку, Світловодськ, Недогарки, Піщане, тобто в залежності від напрямку.

Теги: #Новини

Фотогалерея