Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

16 °C

Ви тут: Новини >> ПрАТ "Кременчукгаз"інформує: Отруєння чадним газом - умови появи газу, симптоми отруєння, перша допомога.

ПрАТ "Кременчукгаз"інформує: Отруєння чадним газом - умови появи газу, симптоми отруєння, перша допомога.

Серпень 05, 2020

Одна з найбільших небезпек, пов`язаних зі споживанням газу в побуті – це небезпека отруєння чадним газом. Цей газ не має ні кольору, ні запаху, тому початок отруєння зафіксувати дуже важко. При тому, навіть звичайне пригорання їжі вдома може викликати появу чадного газу! Іншими популярними причинами виникнення чадного газу в будинках і квартирах можуть стати рано закрита пічна заслінка, погано відрегульована газова плита або газовий бойлер з поганою тягою.

Витік чадного газу неможливо виявити без застосування спеціальних приладів. Через це в домівках варто встановлювати спеціальні системи виявлення чадного газу.

Для запобігання важким наслідкам, необхідно добре знати, як утворюється чадний газ, чому він може зашкодити, і як надати першу допомогу людині, що ним отруїлась. 

Теги: #Новини