Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

16 °C

Ви тут: Новини >> У новому опалювальному сезоні кременчужани мають вчасно отримати теплоносій

У новому опалювальному сезоні кременчужани мають вчасно отримати теплоносій

Серпень 06, 2020

Таке завдання ставить міська влада Кременчука перед місцевими теплопостачальниками.

На засіданні штабу з підготовки міського господарства до зими було зазначено, що вцілому підготовка житлового фонду ведеться в плановому порядку. На сьогоднішній день,  управляюча компанія «ЖРБС» провела відповідні роботи на 92%  об’єктів, що нею обслуговуються; управляюча компанія «МДЛ» - на  85 % будинків, які входять до зони її відповідальності; управляюча компанія «Перспектива» на  73% підготувала свій фонд обслуговуваного житла, рівень готовності будинків ОСББ становить 13%. Без відставань  від графіків триває робота з підготовки до безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період і на об’єктах соціальної сфери. Станом на сьогодні, до підключення теплоносія заклади освіти  готові  на 100%, медицини - на 65% тощо.  Загальноміський показник готовності до підключення теплоносія становить більше 72%.

Заступник міського голови Валерій Декусар звернув увагу на те, що з кожним  роком збільшується кількість дефектів на теплових мережах. Якщо раніше після проведення гідравлічних випробувань  пориви здебільшого виникали на внутрішньо квартальних мережах, то наразі такі дефекти є і на магістральних трубопроводах. За інформацією департаменту житлово-комунального господарства Кременчука,  в нагірній частині міста після гідравлічних випробувань виявлено 3 пориви, в центральній частині - 22 пориви, на Першому Занасипу котельні квт.  176 - 2 пориви, котельні хлібної бази - 1 порив. Наразі бригади теплопостачальників працюють над усуненням виявлених поривів.

У свою чергу Валерій Декусар закликав усіх відповідальних за підготовку міста до осінньо-зимового періоду мобілізувати всі наявні технічні та фінансові ресурси своїх підприємств на усунення проблемних питань, щоб споживачі отримали вчасно гарячу воду, а згодом - і теплоносій.

Теги: #Новини