Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчук із 1 жовтня має бути повністю готовим розпочати опалювальний сезон

Кременчук із 1 жовтня має бути повністю готовим розпочати опалювальний сезон

Серпень 07, 2020

Міський голова Віталій Малецький вимагає від теплопостачальних підприємств Кременчука наразі  спрямувати всі наявні зусилля на підготовку теплогенеруючих потужностей,  щоб із 1 жовтня вони були готові подати теплоносій в мережі теплопостачання.  

Про це йшлося під час обговорення питання щодо продовження терміну ремонтних робіт на теплових мережах центральної частини Кременчука.  Варто зазначити, що через значну кількість поривів, які виникли під час проведення гідравлічних випробувань,  ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» запропонувала відтермінувати відновлення гарячого водопостачання в центрі міста  на тиждень, до 16 серпня. 

Після прийняття цього рішення керівник міста наголосив, що дещо збільшити в  часі ремонтні роботи  на теплових магістралях центральної частини Кременчука  дозволяється як виняток, бо на це є об’єктивні причини. Разом із тим, він звернув увагу теплопостачальників, щоб у всіх інших мікрорайонах такі ремонти ними розпочиналися та завершувалися без відхилень від раніше затверджених графіків.  Кременчук із 1 жовтня має бути повністю готовим розпочати опалювальний сезон.

Теги: #Новини