Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 12 серпня у сквері ім. Олега Бабаєва відбудеться благодійний захід у рамках акції ВБФ «Серце до серця»

12 серпня у сквері ім. Олега Бабаєва відбудеться благодійний захід у рамках акції ВБФ «Серце до серця»

Серпень 12, 2020

Тринадцятий рік поспіль у Кременчуці проходить акція ВБФ «Серце до серця». Цього року волонтери збирають кошти на закупівлю кардіореанімаційного обладнання, яке буде встановлене у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (пологовий будинок). В межах акції у різних районах міста більше тижня проходять заходи «Дитяче серденько, живи!».

Організаторами традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області за підтримки Кременчуцької міської влади.

Сьогодні, 12 серпня,  з 17:00 до 19:00 год. у сквері імені Олега Бабаєва відбудеться захід у рамках акції ВБФ «Серце до серця». Під нього волонтери  збиратимуть кошти, а на дітлахів чекає анімаційна програма від центральної міської дитячої бібліотеки ім. І.Ф. Торубари та комунального закладу культури «Міський центр культури і дозвілля».

Запрошуємо усіх небайдужих кременчужан долучатися до акції, адже участь кожного допоможе зберегти життя немовлят!

Теги: #Новини

Фотогалерея