Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Серпень 20, 2020

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності системи вуличного освітлення м. Кременчука

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

«Реконструкція вуличного (зовнішнього) освітлення на основі енергоефективних джерел світла в м. Кременчуці Полтавської області»

Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, надалі – «Замовник», має намір використати кошти кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) та кошти місцевого бюджету, на оплату реконструкції вуличного (зовнішнього) освітлення на основі енергоефективних джерел світла в м. Кременчуці Полтавської області).

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту, націленого на:

  • Придбання устаткування та супутніх робіт з реконструкції вуличного (зовнішнього) освітлення на основі енергоефективних джерел світла в м. Кременчуці Полтавської області.

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

  • Учасник  тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньо-річний дохід Учасника протягом попередніх трьох років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;
  • Учасник тендеру успішно постачав подібні устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, п’ять (5) подібних контрактів за останні п’ять років;
  • Учасник тендеру або його агент зможуть виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;
  • Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;
  • у випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника;

При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно розпочнуться в жовтні 2020 та триватимуть до серпня 2021.

У разі запиту відповідного Учасника тендеру тендерні документу будуть йому направлені безоплатно електронною поштою у формі PDF файлів. Якщо буде заявка на отримання паперових документів, то вони будуть надаватися Замовником відповідному Учаснику тендеру на умовах, що узгоджуються ними окремо.

Всі тендери мають подаватись із забезпеченням тендеру у формі декларації про гарантування пропозиції, форма якої міститься у тендерних документах. Метою тендерного забезпечення є гарантування того, що Учасники тендеру будуть відноситись серйозно до їх участі в тендері.

Тендери повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 12:00, 05 жовтня 2020 року, після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

 

Перед-тендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних та процедурних питань відбудеться о 12:00, 03 вересня 2020 року за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, буд. 2, каб. 211.

 

Потенційні Учасники тендерів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

 

Замовник: Департамент житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Контактна особа (посада): Москалик Іван Володимирович - Директор Департаменту житлово-комунального господарства виконавчого комітету Кременчуцької

міської ради

Адреса: Україна, Полтавська обл., м. Кременчук, площа Перемоги, буд.  2, каб. 211, 39600

Тел: +38 (0536) 73 12 70; +38 (05366) 3 11 98.

Факс: +38 (05366) 3 51 92

E-mail: ugkgkremen@ukr.net

 

Теги: #Новини