Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці 102 захисника України отримали документи на земельні ділянки

У Кременчуці 102 захисника України отримали документи на земельні ділянки

Вересень 02, 2020

Міський голова Віталій Малецький вручив учасникам АТО проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, виділених їм із  комунальних запасів Кременчука. Всього на сьогодні виготовлено  102 проєкта на земельні ділянки в колишньому парку «Депутатський» та на  вулиці Чумацький шлях.

Звертаючись до захисників України, керівник міста наголосив, що Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.  Міська влада робить все, щоб визначені чинним законодавством права захисників України у Кременчуці були дотримані. Із 2016 року в нашому місті було виділено 623 земельні ділянки для передачі у власність інвалідам війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих учасників бойових дій. За кошти міського бюджету на ці ділянки були розроблені проєкти землеустрою. На жаль, на подальше оформлення земельної документації було витрачено чимало часу. Причиною цьому стала забюрократизованість цих процесів на державному рівні.  Щоб зрушити процедуру  оформлення документів землеустрою на земельні ділянки, виділені  кременчуцьким учасникам  АТО, довелося оббити чимало порогів держструктур, і дійти навіть до виконуючого директора Асоціації міст України та в.о. голови Держгеокадастру, які й допомогли вирішити питання.

Керівник міста наголосив, що сьогоднішня подія - це перший крок на шляху забезпечення кременчужан - захисників України земельними ділянками. Наразі в місті триває робота  над формуванням проєкту міського бюджету - 2021, в якому будуть передбачені видатки на грейдерування доріг у місцях розташування земель, виділених учасникам АТО та їх родинам, проєктування на цих територіях мереж водопостачання та вуличного освітлення. «Ми робимо все це для того, щоб ті, хто захищав і захищає українську землю,  скоріше змогли реалізувати свої мрії, побудувати на ній власне житло та вести господарство» - зазначив Віталій Малецький.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея