Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> В інфекційному відділені ЛІЛ «Кременчуцька» буде додатково облаштовано 18 місць з підведення кисню

В інфекційному відділені ЛІЛ «Кременчуцька» буде додатково облаштовано 18 місць з підведення кисню

Вересень 08, 2020

Про це на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив міський голова Віталій Малецький.

Розміщені такі місця будуть на другому поверсі інфекційного відділення. Наразі тривають роботи з облаштування перших 8 місць підключення кисню з 18 запланованих.

Керівник міста підкреслив, що це важливо для лікування хворих на COVID-19. Киснева терапія на сьогодні просто необхідна.  Найближчим часом в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька»  буде розпочато  капітальний ремонт та оснащено 2 блоки інтенсивної терапії, а також 1 операційна.

Віталій Малецький висловив слова вдячності всім підприємствам Кременчука, підприємцям і небайдужим кременчужанам, які надавали та надають допомогу для організації протидії  COVID-19. Така допомога для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»  є дуже важливою, оскільки в умовах пандемії саме цей медичний заклад є опорним. У ньому надається екстрена меддопомога хворим на коронавірус не тільки з Кременчука, а й інших прилеглих до міста населених пунктів.

Теги: #Новини