Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці успішно діє програма «Стоп-інфаркт»

У Кременчуці успішно діє програма «Стоп-інфаркт»

Вересень 14, 2020

У Кременчуці за ініціативи міського голови Віталія Малецького четвертий рік поспіль успішно діє програма «Стоп-інфаркт». У  рамках цієї програми кременчужанам за рахунок коштів міського бюджету проводять коронографію та стентування. Окрім того, пацієнтам із місцевою реєстрацією в першу добу після проведення вищезазначених маніпуляцій гарантоване безкоштовне перебування в лікарні.

За час дії програми «Стоп інфаркт» більше 800 кременчужан отримали своєчасну  медичну допомогу при гострому тромбозу коронарних судин серця. Зокрема, 382 жителям міста було зроблено безкоштовне стентування.

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що дана програма буде продовжена і надалі, адже завдяки їй для багатьох кременчужан стало доступним дороговартісне лікування.  Як показала практика, «Стоп-інфаркт» дає реальний шанс на повноцінне життя кременчужанам  із хворим серцем, тож результати її дії очевидні - вона допомагає зберегти життя і повернути здоров’я.   

Теги: #Новини