Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У парку «Придніпровський» з’явився ще один мальовничий куточок

У парку «Придніпровський» з’явився ще один мальовничий куточок

Вересень 15, 2020

В одному з мальовничих куточків парку культури та відпочинку «Придніпровський» цього літа  було відкрито пам’ятний знак – оригінал гвинтокрила Мі-2.  Гелікоптер було встановлено з нагоди 60-ї річниці заснування Кременчуцького льотного коледжу. На території біля пам’ятного знаку, який ще  називають і меморіалом «Слави вертолітникам»,   було проведено роботи з благоустрою, сплановано територію, укладено тротуарну плитку.

Наразі  працівники  КП «Благоустрій Кременчука» втілюють в життя створений ними проєкт із озеленення. Цей мальовничий куточок завдяки професіоналам, які дбають про красу нашого міста, відтепер прикрашатимуть  платани, кулеподібні акації,  плакучі черешні та композиції з кущів. У підніжжя пам’ятного знаку  замість газонної трави висадили ялівець «Вілтоні», який з часом заплететься і створить  навколо гелікоптеру зелений килим.

Міський голова Віталій Малецький зазначає: «Приємно, що про красу нашого міста дбають як працівники комунальних підприємств, так і представники державних та приватних структур. Ця синергія дає прекрасний результат. Кременчук по праву стає кращим містом в Україні!»

Теги: #Новини #

Фотогалерея