Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> Новий асфальтний завод забезпечує якісний ремонт автошляхів Кременчука

Новий асфальтний завод забезпечує якісний ремонт автошляхів Кременчука

Вересень 17, 2020

За ініціативи міського голови Віталія Малецького, у Кременчуці ведеться системна робота з оновлення парку спецтехніки, яка успішно працює в різних секторах міського комунального господарства. Зокрема, в останні роки значно покращилася матеріально-технічна база КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», завдяки чому зросли обсяги ремонтних робіт і покращилася якість їх виконання на місцевих автошляхах.

Серед новопридбань, які наразі є на озброєнні у кременчуцьких дорожників, -  високо технологічні фрези, асфальтоукладники, котки, гудронатори, а також сучасний асфальтний завод, що виробляє асфальтобетонну суміш високої якості.   Між іншим, новий асфальтний завод укомплектовано сучасними очисними системами, які    дозволяють на 99% зменшити викиди  шкідливих речовин під час виробництва асфальту та сприяти покращенню екологічної ситуації в місті. 

Цього року у зв’язку з високими температурними показниками зовнішнього повітря ремонт доріг у  нашому місті було розпочато значно раніше, ніж у попередні періоди.  Використовуючи наявні технічні можливості та сприятливі погодні умови, КП «ШРБУ»  охопило ремонтними роботами максимальну кількість об’єктів, серед яких дороги магістрального та другорядного значення.  

Так сьогодні дорожні роботи ведуться на вулицях:  Гвардійська, Генерала Родимцева, Лесі Українки, Володимира Великого, Вадима Пугачова,  Кондратюка.  Софіївській,  29 вересня, Івана Приходька, Манагарова, Правобережній, Макаренка, Республіканській, Ігоря Сердюка, Гагаріна,  Театральній, проспектах  Свободи та Полтавському.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що цьогорічний сезон дорожніх робіт триває ритмічно. Завдяки модернізації дорожнього господарства, використанню сучасних ремонтних технологій шляховикам вдається досягати високих результатів у роботі. Щодня спецтехніка та бригади ШРБУ працюють у  різних мікрорайонах Кременчука, приводячи до ладу шляхопроводи, внутрішньо квартальні проїзди, тротуари тощо.  Керівник міста підкреслив, що наша мета - привести в належний технічний стан всі міські дороги, незважаючи на їх географічне розташування. 

Теги: #Новини

Фотогалерея