Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці завершується підготовка до опалювального періоду

У Кременчуці завершується підготовка до опалювального періоду

Вересень 17, 2020

 Сьогодні  на засіданні штабу з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, яке проходило під головуванням заступника  міського голови  Валерія Декусара,  представники теплогенеруючих підприємств та управляючих компаній доповіли про стан готовності до опалювального періоду.

  Вцілому, за інформацією керівників Кременчуцької ТЕЦ, КП «Теплоенерго»,  ТЕЦ КВБЗ, управляючих компаній -  ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей», «Перспектива», робота  з підготовки до осінньо-зимового періоду ведеться відповідно до затверджених графіків.

Станом на сьогоднішній день  готовність до нового опалювального сезону у Кременчуці складає понад 70%. Житловий фонд управляючих компаній «Житлорембудсервіс», «Місто для людей» та «Перспектива» готовий практично на 100 %.  Проблемним залишається питання готовності будинків ОСББ та ЖБК, які готові лише на 50%. Валерій Декусар  зазначив, що необхідно провести роботу з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щоб вони активізували підготовку свого житлового фонду до початку опалювального періоду. Він наголосив, що на 1 жовтня  готовність міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років має бути стовідсотковою.