Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> 24 вересня в картинній галереї Наталії Юзефович розпочинає роботу виставка картин «Мистецький дарунок» приурочена до Дня міста.

24 вересня в картинній галереї Наталії Юзефович розпочинає роботу виставка картин «Мистецький дарунок» приурочена до Дня міста.

Вересень 22, 2020

Виставка «Мистецький дарунок» представляє твори 23 художників Кременчука, Івано-Франківська та Німеччини, що поповнили колекцію галереї за останні роки.

До експозиції увійшло 27 робіт виконаних у різних техніках: живопис, графіка, пастель, батик, енкаустика (малювання восковими фарбами).

Виставка цікава жанровим розмаїттям: пейзажі, портрети, натюрморти. Більшість пейзажів присвячені рідному місту. На картинах архітектурні пам’ятки, центральні вулиці, багатоповерхові новобудови. Художники ніби запрошують здійснити прогулянку мальовничими вуличками, зеленими парками та скверами, зазирнути у затишні дворики, помилуватися краєвидами Дніпра, позасмагати на пляжі.

Також привертають увагу барвисті натюрморти і сюжетні роботи, які налаштовують глядачів на романтичний лад, змушуючи хоча б на час про все забути і зануритися в споглядання прекрасного.

Виставка працюватиме до 15 жовтня 2020 року.

Вхід вільний.

Галерея працює щодня з 10.00 до 17.00, вихідний – понеділок.

Адреса галереї: вул. Космічна, 9

Теги: #Новини #