Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький провів зустріч із стипендіатами міської ради, які навчаються в вищих навчальних закладах Кременчука

Віталій Малецький провів зустріч із стипендіатами міської ради, які навчаються в вищих навчальних закладах Кременчука

Вересень 22, 2020

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що практика стимулювати талановиту та активну молодь у нашому місті  існує, починаючи з 1998 року. Тоді стипендія міської ради була незначною У перші роки проведення таких виплат їх розмір складав від 30 до  50 грн., а отримували стипендії лише до 10 студентів вищих навчальних закладів Кременчука. Наразі міськими стипендіями відзначені 34 кременчуцьких студента - майбутніх вчителів, медиків, інженерів тощо.

Керівник міста підкреслив, що разом із змінами в частині фінансування стипендій міської ради, зміни відбуваються і в змісті програми стимулювання кременчуцької молоді. Кілька років тому було прийнято рішення про фінансову підтримку не лише студентів-відмінників, а й тих молодих людей, які беруть активну участь у громадському житті.  Віталій Малецький наголосив, що в подальшому міська влада  продовжуватиме заохочувати молодь до саморозвитку та самовдосконалення, щоб потім вона працювала задля розвитку Кременчука.  Програма стимулювання талановитої та активної молоді не скорочуватиметься,  видатки в міському бюджеті на її реалізацію обов’язково збільшуватимуться.   

Сертифікати на отримання міських заохочень отримали 13 студентів вищих навчальних закладів м. Кременчука, яким  нараховуватиметься стипендія за успіхи у навчанні та науковій роботі призначена стипендія в розмірі 1,5 тис.  грн.; 4 учням  професійно-технічних навчальних закладів призначена стипендія  за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі учням професійно-технічних навчальних закладів в розмірі 1 тис. 134 грн. 75 коп.; 13 студентам вищих навчальних закладів виплачуватиметься стипендія за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста студентам вищих навчальних закладів в розмірі 1,5 тис. грн.;  4 учням професійно-технічних навчальних закладів м. Кременчука призначена стипендія за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста в розмірі 1 тис. 134 грн. 75 коп..

Для довідки, у порівнянні з 2019 роком цього річ сума міських студентських збільшився. Зокрема, розмір стипендій для вищих навчальних закладів збільшився на 16,73% (215 грн. ), а для професійно-технічних навчальних закладів - на 49,18% (373,75 грн.)

У рамках зустрічі студенти разом із керівником міста обговорили питання та проблеми місцевого значення. Після чого молодим кременчужанам було вручено документи на отримання стипендій міської ради.

Теги: #Новини

Фотогалерея