Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває акція "Іноземні книжки - бібліотекам міста"

У Кременчуці триває акція "Іноземні книжки - бібліотекам міста"

Вересень 23, 2020

23 вересня 2020 року в рамках акції "Іноземні книжки - бібліотекам міста" в Інституті розвитку Кременчука передано книжки, які були подаровані місту посольствами Естонії, Литви, Індонезії і Азербайджану. Книжки надійшли від Естонської Республіки в Україні, книжкові подарунки також привезли посли Литви і Індонезії та радник з питань економіки Посольства Азербайджану.

Серед подарованих книжок - дитячі казки з Естонії, книги з політології, філології, історії, відомі художні твори українською, англійською та російською мовами. Із загальної кількості книжок 95 відсотків - українською мовою...  Всього бібліотекам міста було передано 642 примірника книжок із Азербайджану, Австрії, Індонезії, Литви, Естонії, Польщі, Казахстану.

Акція "Іноземні книжки - бібліотекам міста", що проводиться Інститутом розвитку Кременчука і Управлінням освіти та туризму Кременчуцької міської ради, триває.

Теги: #Новини

Фотогалерея