Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Кременчуцька школа №2 стала енергонезалежною завдяки перемозі в прєкті «Громадський бюджет - 2019»

Кременчуцька школа №2 стала енергонезалежною завдяки перемозі в прєкті «Громадський бюджет - 2019»

Вересень 24, 2020

Відтепер кременчуцька школа №2, що розташована в мікрорайоні Ревівка,  є енергонезалежною. Це стало можливим завдяки встановленню в ній сонячної електростанції.

Варто відмітити, що це є першим проєктом в Україні, коли навчальний заклад живитиметься енергією сонця. Кошти на реалізацію проєкту було спрямовано з міського бюджету на виконання програми партисипаторних практик «Громадський бюджет - 2019». За енергонезалежність навчального закладу минулого року  активно голосували жителі мікрорайону та колектив школи, вивівши проєкт у переможці.

Наразі школа вже живиться енергією сонця. На її території встановлені 2 сонячні електростанції - автономна та мережева, загальною потужністю 35 кВт. Цього вистачає на енергетичні потреби школи, навіть, якщо увімкнути всі електроприлади та освітити все приміщення навчального закладу. Окрім того, в школі встановлено «розумний» лічильник, який розподіляє енергію в залежності від часу доби та погодних умов. Продуктивність роботи сонячної електростанції можна відстежувати в онлайн-режимі.

Варто зазначити, що потужностей сонячних батарей вистачає і для того, аби освіти шкільне подвір’я. Вуличне освітлення вмикається автоматично з настанням сутінок.  Незабаром за рахунок енергії сонячних батарей освітлюватимуться і зупинки громадського транспорту, прилеглі до навчального закладу.

У попередні роки на енергетичні потреби загальноосвітнього закладу №2 з міського бюджету виділялося більше 100 тис. гривень.

 

 

Нагадаємо, з  10 до 30 вересня триває етап прийому проєктних пропозицій на конкурс Громадського бюджету - 2020 року. У міському бюджеті на реалізацію громадських ініціатив городян передбачено 14 865 000 грн..

Більш конкретніше про шляхи реалізації «Громадського бюджету – 2020» від початкового до завершального етапів, з його документальною базою можна дізнатися за посиланням: https://kremen.pb.org.ua/  а бо на сторінці «громадський бюджет Кременчука» в соціальній мережі ФБ.

Шановні жителі Кременчука! Подавайте проєкти і голосуйте за цікаві ідеї інших авторів! Ініціативи, які отримають найбільшу кількість голосів жителів Кременчука, будуть реалізовані за кошти Громадського бюджету!

Теги: #Новини

Фотогалерея