Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> До Дня Кременчука кондитерська компанія «ЛУКАС» підготувала ексклюзивний солодкий подарунок

До Дня Кременчука кондитерська компанія «ЛУКАС» підготувала ексклюзивний солодкий подарунок

Вересень 24, 2020

Преміальна ТМ LUKAS GOLD за підтримки проєкту «Мандруй Україною» та Discovery.ua представляє особливий подарунок до Дня Міста - унікальну «солодку книгу»: асорті найкращих цукерок «Кременчук. Улюблене місто».

 

Для компанії «Лукас» уже стало доброю традицією до Дня народження міста.  Уже з 25 вересня 2020 року – у всіх фірмових магазинах Lukas Sweets можна буде придбати асорті найкращих цукерок «Кременчук. Улюблене місто».

У цьому особливому сюрпризі кондитери поєднали унікальні смаки найпопулярніших цукерок кондитерської компанії «Лукас»: Bifesti, Sharzan, O`Damer, Womens caprise, «Пташине молоко» та «Аркадія».  

 

Асортимент продукції компанії «Лукас»  нараховує понад 100 найменувань, серед яких – листкове печиво, круасани, цукерки та торти. Виробнича потужність компанії – до 2,5 тисяч тон продукції на місяць. Постачання здійснюється на всю територію України та в 53 країни світу. У листопаді 2019 року компанія «Лукас» відсвяткувала своє 20-річчя.  

Теги: #Новини