Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з нагоди 150-ти річного ювілею ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин»

Привітання міського голови Віталія Малецького з нагоди 150-ти річного ювілею ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин»

Вересень 25, 2020

Шановні працівники ПрАТ «Кредмаш»!

 

            Прийміть найщиріші вітання з нагоди 150-ти річного ювілею Кременчуцького заводу дорожніх машин.

         Півтора століття напруженої праці, освоєння нових видів продукції, удосконалення виробництва, запровадження передових сучасних технологій   та інновацій  - це шлях, який пройшов завод, від  механічних майстерень до сучасного підприємства, продукція якого відома далеко за межами України.

ПрАТ «Кредмаш» сьогодні   –  це одне з найпотужніших підприємств машинобудівної галузі Кременчука, Полтавщини і України. Тут випускається сучасна конкурентоспроможна на ринку будівництва доріг продукція та збережено кращі  інженерні та робітничі кадри.

            У цей святковий день хочеться побажати всьому великому і дружному колективу Кременчуцького заводу дорожніх машин, кожному його працівникові щастя і добра, гідної оплати праці і нових трудових звершень!

 

 

Міський голова                                                         Віталій Малецький

 

Теги: #Новини #