Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем машинобудівника

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем машинобудівника

Вересень 25, 2020

Шановні працівники машинобудівної галузі Кременчука!

 

 

Щиро вітаю з професійним святом всіх кременчужан,  які пов’язали своє життя з машинобудуванням, віддають свої знання і досвід одній з найсерйозніших галузей національної економіки!  

Кременчук по праву можна назвати центром машинобудування Полтавської області. У нашому місті ця галузь промисловості представлена багатьма підприємствами, які мають велику історію. Більшість з них навіть  у складний для держави час, продовжують тримати планку якості і продуктивності, налагоджують роботу, відповідаючи на виклики часу.

У  святковий день бажаю машинобудівникам Кременчука подальшого розвитку і процвітання, нових ринків збуту і хороших ділових партнерів. Зичу всім працівникам підприємств галузі  доброго здоров'я, творчої праці, нових звершень, оптимізму, благополуччя і щастя! Нехай машинобудівна галузь міста набуває нової історії і нового розвитку, а Кременчук економічно міцніє і процвітає.