Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Вітрильна регата знову підкорює дніпрові хвилі Кременчука

Вітрильна регата знову підкорює дніпрові хвилі Кременчука

Вересень 26, 2020

До Кременчука повернулося улюблене видовище кременчужан. Цього разу з нагоди Дня міста на Дніпрі підкорювали хвилі на 36  яхтах  187  яхтсменів із усієї України. Організатором вітрильної регати є депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко за підтримки міської влади Кременчука.

26 вересня українські яхтсмени привітали жителів наддніпрянського Кременчука з Днем міста парадом яхт.

Учасників і глядачів заходу привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що проведення вітрильної регати - це унікальний подарунок для кременчужан, який вони вже вдруге отримують від організаторів і учасників змагань. Вітрильна регата - це не тільки яскраве феєричне дійство, а й непрості перегони на воді.  Керівник міста висловив сподівання, що такі змагання в нашому місті стануть регулярними, бо  Кременчук для цього має багато можливостей, а головне, він розташовується на Дніпрі.  Віталій Малецький подякував натхненнику проведення регати Юрію Кобченку за цікаву ідею провести видовищне водне дійство, що  стає традицією.    

Цього разу  змагання триватимуть упродовж двох днів, 26 і 27 вересня, тому у жителів міста є гарна нагода насолодитися показовими виступами яхтсменів і обрати свого фаворита водних перегонів.  У програмі другого дня вітрильної регати, 27 вересня,   - перегони на яхтах. Учасники вітрильної регати боротимуться за Кубок міського голови. Цей переможний символ змагань дістанеться тому, хто за підсумками 2-х днів перегонів посяде перше місце. 

Теги: #Новини

Фотогалерея