Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> Дитяча міська лікарня перетворюється на сучасний лікувально-діагностичний центр із новітнім діагностичним обладнанням

Дитяча міська лікарня перетворюється на сучасний лікувально-діагностичний центр із новітнім діагностичним обладнанням

Вересень 28, 2020

У  Кременчуці цілеспрямовано працюють над реалізацією місцевих медичних реформ, які  пов’язані з проведенням капітальних ремонтів  відділень закладів охорони здоров’я, поліпшенням їх матеріально-технічної бази та, відповідно, покращенням надання медичних послуг пацієнтам. У переліку першочергових завдань, що міська влада поставила перед собою, перетворити міську дитячу лікарю в сучасний лікувально-діагностичний центр із умовами надання в них медичних послуг маленьким пацієнтам  за рівнем комфорту, наближеним до домашніх. І це завдання поступово вирішувалося за рахунок коштів бюджетів різних рівнів та спонсорської допомоги підприємств, які працюють в місті.

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що перше враження від закладу у пацієнта, який поступає на лікування, складається від приймального відділення. Тому масштабні ремонтні роботи в дитячій лікарні було розпочато з капітального ремонту приймального відділення. Наступним кроком на шляху покращення бази дитячої лікувальної установи були ремонти в хірургічному відділенні з опер блоком та інших відділеннях.

Керівник міста підкреслив, що дитяча міська лікарня поступово перетворюється на сучасний лікувально-діагностичний центр із новітнім діагностичним обладнанням, яке вважається одним із найкращих в Україні,  комфортними палатами та  дитячими койко-місцями тощо. Він наголосив, що вдосконалення бази міської дитячої медицини залишається пріоритетом сфери охорони здоров’я Кременчука. Надзвичайно важливо мати все необхідне для ранньої діагностики, реагування і лікування захворювання дитини, адже це дозволить у майбутньому уникнути багатьох негативних наслідків і загострення хвороб. Тож робота в напрямку розширення можливостей для лікування маленьких пацієнтів, база дитячої лікарні вдосконалюватимуться і надалі.

Теги: #Новини

Фотогалерея