Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> МОНЕТИЗАЦІЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

МОНЕТИЗАЦІЯ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Вересень 28, 2020

Із  1 вересня 2020 року Міністерством соціальної політики розпочато реалізацію пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744. Для отримання грошової компенсації на придбання речей для немовлят молодим батькам необхідно звернутися до ЦНАП та замовити послугу 58/59-38 «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», детальніше за посиланням https://cnap-kremen.gov.ua/files/cloud/103eeyyHFa6daaD2B6t.pdf.

 

 Станом на 28 вересня за цією послугою до ЦНАП звернулося 82 молоді сім’ї. Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, у тому числі через інтернет-магазини, що приєдналися до реалізації пілотного проєкту. Детальний Реєстр закладів торгівлі розміщено на офіційному вебсайті Мінсоцполітики за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.

 

Реєстр постійно оновлюється та поповнюється новими точками продажу дитячих товарів.

 

Важливо!

 

ü Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” становить 5 тис. гривень.

 

ü Звернутися за послугою необхідно протягом року з дня народження дитини.

 

 ü Подати заяву до ЦНАП може як мати, так і батько дитини. При цьому, якщо мати змінила прізвище, необхідно звернутися в податкову інспекцію за отриманням довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

 

ü Кошти треба використати протягом року з дня відкриття карткового рахунку.

 

ü Виплата грошової компенсації проводиться на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

 

ü Послуга надається за умови не отримання пакунку малюка в натуральному вигляді.

 

ü Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну новонароджену дитину для придбання дитячих товарів (засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків, серветок; дитячого одягу та взуття; дитячого харчування; дитячого посуду; дитячих іграшок; текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр) та товарів для породіллі (прокладок для лактації; прокладок післяпологових).

 

Теги: #Новини