Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці збережено безкоштовне харчування молодших школярів

У Кременчуці збережено безкоштовне харчування молодших школярів

Вересень 29, 2020

Всі учні молодших класів Кременчука отримують безкоштовне гаряче харчування в школах міста. Плата за це здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Варто зазначити, що таких міст, як Кременчук, де учнів молодших класів забезпечують безкоштовними гарячими сніданками, в Україні небагато.  

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що кожного року в міському бюджеті збільшується сума видатків, що спрямовуються на  безкоштовне гаряче харчування молодших школярів і дітей пільгових категорій. Шкільне харчування - це запорука здоров'я школярів.  Воно є під одним з важливих умов для підтримки  дитячого  здоров'я та здатності підростаючих кременчужан до ефективного навчання час перебування в школі. Керівник міста наголосив, що з огляду на те, що в школі діти  проводять більшу частину свого часу,  харчування є одним з важливих факторів, яке визначає  здоров'я підростаючого покоління. Тому місто на дітях економити не буде.

На сьогодні безкоштовні гарячі сніданки отримують 9 тис. 230 молодших школярів, а гарячі обіди - 820 дітей молодшого шкільного віку з пільговим статусом.

Зараз міською владою також ведеться робота щодо капітального ремонту та технічного оновлення харчоблоків у закладах освіти Кременчука.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея