Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

22 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Лікувальні заклади міста готові до погіршення епідеміологічної ситуації

Лікувальні заклади міста готові до погіршення епідеміологічної ситуації

Жовтень 02, 2020

Сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа повідомив про те, що у другій половині вересня у Кременчуці збільшилася кількість захворювань на пневмонію. За словами головного медика міста, такий показник характерний для зимового періоду, але вдвічі перевищує показники характерні для осені. Інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» працює з великим навантаженням. По дитячому населенню ситуація дещо краща, але розслаблятися не варто.

За словами Максима Середи, лікувальні заклади Кременчука готові до погіршення епідеміологічної ситуації. Всіх хворих з пневмоніями наразі доставляють до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», там проводяться необхідні дослідження, якщо діагноз COVID - 19 у них не підтверджується, їх переводять до терапевтичних чи пульманологічних відділень інших лікарень міста. Пневмонії важкі і нетипові, якщо раніше хворі з таким діагнозом видужували за 7-10 днів, то тепер  лікування може тривати  2,5 – 3 тижні.

 Наразі хворих з пневмоніями готові прийняти 5 відділень  міських лікарень: терапевтичне і пульманологічне відділення І міської лікарні, терапевтичне відділення лікарні «Правобережна», терапевтичне відділення лікарні «Придніпровської» та відділення дитячої міської лікарні.

Максим Середа в черговий раз звернувся до мешканців міста з проханням суворо дотримуватися вимог карантину, носити засоби захисту органів дихання у місцях великого  скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції, мити руки та користуватися дезінфікуючими засобами. У разі необхідності своєчасно звертатися до лікаря за консультацією та допомогою.

Теги: #Новини #