Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Поїздки кременчуцьких школярів до загальноосвітніх закладів сплачують за рахунок коштів міського бюджету

Поїздки кременчуцьких школярів до загальноосвітніх закладів сплачують за рахунок коштів міського бюджету

Жовтень 06, 2020

За ініціативи міського голови Віталія Малецького у  Кременчуці ця програма соціального спрямування діє кілька років поспіль.  Нею охоплюються школярі віком  до 12 років, які для проїзду до навчальних закладів користуються міським комунальним і приватним громадським транспортом.  Дітям, які дістаються до шкіл тролейбусами та автобусами №25,  видаються проїзні квитки на місяць. А за домовленостями з приватними перевізниками,  для проїзду у маршрутних таксі  до закладів освіти учнів забезпечують  квитками у розрахунку на дві поїздки в день.

Інформація про кількість учнів, які користуються громадським транспортом для поїздок у школи, збирають у департаменті освіти Кременчука. Потім вона передається в департамент праці, соціального захисту населення та питань АТО, де виготовляють квитки для проїзду школярів у міському громадському транспорті. 

Щороку безкоштовним проїздом у міському громадському транспорті користується більше 1,5 тис. учнів із різних загальноосвітніх закладів Кременчука.

Віталій Малецький зазначає, що програму безкоштовного проїзду молодших школярів до навчальних закладів в місті  не скорочуватимуть. Кошти на її реалізацію і надалі передбачатимуться у міському бюджеті.

Теги: #Новини

Фотогалерея