Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Озеленювачі Кременчука створили ще один мальовничий острівець із зелених насаджень

Озеленювачі Кременчука створили ще один мальовничий острівець із зелених насаджень

Жовтень 07, 2020

У Кременчуці останнім часом з’явилося багато нових зелених зон  та зон відпочинку, створених руками озеленювачів КП «Благоустрій Кременчука» у різних куточках міста.

Нещодавно комунальники спільно з соціально-відповідальним бізнесом висадили зелені насадження у сквері «Імені Лесі Українки», що на Молодіжному.

 Сьогодні команда «зеленого господарства» КП «Благоустрій Кременчука» розпочала роботи з улаштування нового скверу біля зупинки громадського транспорту по вул. Богдана Хмельницького в районі школи № 2, що на Ревівці.  Тут висаджують дерева та кущі, створюючи для жителів мікрорайону мальовничий куточок із зелених насаджень.  

Варто зазначити, що  сквер біля школи № 2 – це ще один крок назустріч громаді Ревівки. Цього  року у навчальному закладі з метою енергозбереження було встановлено сонячні електростанції, завдяки чому він  став енергонезалежним, капітально відремонтовано  санвузли. Минулого року школа отримала відремонтовану сучасну спортивну залу.

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що Кременчук має стати містом без околиць, тому  нові зони відпочинку створюватимуть у різних мікрорайонах міста і надалі. Продовжуватимуться і ремонти у навчальних закладах міста, щоб  у всіх без винятку мікрорайонах  міста  були сучасні і комфортні умови для навчання школярів.

 

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея