Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 16 жовтня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 16 жовтня

Жовтень 16, 2020

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів на амбулаторний прийом звернулися 110  дорослих і 68 дітей. Під час прийому сімейними лікарями було вперше встановлено 36  пневмоній у дорослих і виставлено 54  підозри на  COVID-19, по яким  взяті біологічні матеріали на вивчення для встановлення остаточного діагнозу.

 

Наразі на  стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 77  кременчужан, у 12  із них - тяжкий перебіг хвороби. Зокрема, 44 пацієнтів із пневмоніями проходять лікування в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька», 28 осіб  - в інфекційному шпиталі Першої міської лікарні, 4 дітей лікуються в дитячій міській лікарні.  Серед дитячого населення Кременчука хворих на COVID-19 немає.

 

 

За інформацією Ольги Усанової, всього від початку оголошення карантину лікування від коронавірсусної інфекції проходило 766 кременчужан, перебувають на лікуванні у стаціонарі -  37 кременчужан і 11 жителів Кременчуцького та Глобинського районів. Амбулаторно лікується 400 пацієнтів. Одужало за весь період 307 кременчужан, померло -  22 особи.

 

У місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу було взято на дослідження 196 зразів біоматеріалів.

 

Як зазначила заступник міського голови Ольга Усанова, на поточному тижні фіксується значний приріст випадків захворюваності на корона вірусну хворобу серед жителів Кременчука. На підставі статистичних даних  регіональна комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила рішення про встановлення у Кременчуці «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки. Обмеження цього рівня небезпеки розпочнуть діяти в місті з 00 год. 00 хв. , понеділка,  19 жовтня.

 

Вкотре звертаємося до кременчужан із проханням  посилити відповідальність за дотримання карантинних правил, суворо дотримуватися правил санітарної особистої та колективної безпеки, соціальної дистанції, носити маски, не нехтувати виконанням протиепідемічних вимог у всіх сферах життєдіяльності.

 

Теги: #Новини