Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> 19 жовтня розпочинається опалювальний період для об’єктів житлового фонду Кременчука

19 жовтня розпочинається опалювальний період для об’єктів житлового фонду Кременчука

Жовтень 16, 2020

Рішення про це ухвалили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Відповідно до нього ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», КП «Теплоенерго» мають виконати подачу теплоносія в мережі централізованого теплопостачання житлових будинків та інших споживачів з централізованим опаленням у м. Кременчуці.     

За дорученням міського голови Віталія Малецького, під час запуску тепла енергетичні підприємства та управляючі компанії Кременчука працюватимуть у посиленому режимі. Перед ними поставлене завдання звести термін підключення до теплоносія всього міського житлового фонду  до трьох діб. Під час підключення теплоносія до житлового фонду цілодобово мають працювати аварійні служби.

 Звернення від жителів Кременчука щодо ліквідації можливих проблем, пов’язаних із підключенням теплоносія, прийматимуть фахівці служби допомоги мера кременчужанам (1563) або через соціальну мережу «Фейсбук», які потім в оперативному режимі передаватимуться на виконання управляючим компаніям.

Теги: #Новини