Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 23 жовтня

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 23 жовтня

Жовтень 23, 2020

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів на амбулаторному прийомі звернулися 81 дорослий і 37 дітей. Під час прийому сімейними лікарями було вперше встановлено 44  пневмонії у дорослих і виставлено 58   підозр на  COVID-19, по яким  взяті біологічні матеріали на вивчення для встановлення остаточного діагнозу. У дітей пневмоній за вчорашню добу не реєструвалося.

 

Наразі на  стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 108   кременчужан, у 15  із них - тяжкий перебіг хвороби.

На сьогоднішній день в місті повністю працює інфекційний шпиталь на базі Першої міської лікарні, де проходять лікування 60 пацієнтів із пневмонією, у 7 - тяжкий перебіг хвороби, ще 41 пацієнт із пневмонією госпіталізований у лікарню «Кременчуцька», є хворі з пневмоніями і в лікарні «Правобережна», а у пологовому відділенні лікарні «Правобережна» перебувають 4 жінки з підтвердженим COVID-19. Серед дитячого населення Кременчука хворих із таким діагнозом немає.

 

У місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу було взято на дослідження 182  зразки біоматеріалів для встановлення діагнозу.

 

За інформацією Ольги Усанової, всього від початку оголошення карантину лікування на коронавірсусну інфекцію захворіло 1024 кременчужанина. Наразі в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька» з COVID-19    перебувають на лікуванні 40 хворих кременчужан і 14 жителів із Кременчуцького, Глобинського, Козельщанського районів і Кіровоградської області. Амбулаторно лікується 528 пацієнтів. Одужало за весь період 430 пацієнтів, померло -  26 осіб.

 

Вкотре звертаємося до кременчужан із проханням дотримуватися правил санітарної особистої та колективної безпеки, у громадських місцях зберігати соціальну дистанцію, носити маски, не нехтувати виконанням протиепідемічних вимог у всіх сферах життєдіяльності.

Теги: #Новини