Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Дільничні виборчі комісії Кременчука забезпечені всіма необхідними засобами захисту. Для хворих на COVID-19 кременчужан і контактних із ними осіб створено умови для голосування

Дільничні виборчі комісії Кременчука забезпечені всіма необхідними засобами захисту. Для хворих на COVID-19 кременчужан і контактних із ними осіб створено умови для голосування

Жовтень 23, 2020

На цьому під час засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації наголосила заступник міського голови Ольга Усанова.

Вона звернула увагу виборців міста на те, що у неділю, 25 жовтня, - в день проведення місцевих виборів участь у голосуванні також можуть взяти і хворі на COVID-19 кремнчужани. Зокрема, це стосується і тих пацієнтів, які з таким діагнозом перебувають на лікуванні у стаціонарних умовах, і тих, хто лікується амбулаторно під наглядом сімейних лікарів, і контактних осіб, які перебувають на самоізоляції. Для цього вищевказані категорії виборців повинні написати відповідну заяву, прикласти до неї довідку про хворобу від сімейного лікаря та передати їх на  виборчі дільниці за місцем голосування. Ольга Усанова наголосила, що такі заяви виборчі дільничні комісії прийматимуть до 20.00 годин 23 жовтня.

Що стосується членів виборчих комісій, які будуть відвідувати на дому таких виборців, то для них придбано спеціальні  комплекти з захисними халатами, масками, щитками та рукавичками. Комплекти індивідуального захисту членам комісій видаватимуться у розрахунку на одного голосуючого.

Ольга Усанова також зазначила, що для всіх членів виборчих комісій   закуплені захисні маски, дезінфекційні засоби, продумано вологе прибирання та санітарна обробка приміщень дільниць.  

Із метою забезпечення вимог санітарної безпеки всі виборці мають подбати про те, щоб прийти на виборчі дільниці в захисних масках, дотримуватися соціальної дистанції, мати при собі індивідуальні ручки.  

Теги: #Новини