Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

24 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук не планують переводити на інший рівень карантину

Кременчук не планують переводити на інший рівень карантину

Жовтень 23, 2020

Про це повідомив сьогодні на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації міський голова Віталій Малецький.

Керівник міста зазначив, що сьогодні планується проведення обласної комісії ТЕБ та НС, на якій розглядатиметься питання щодо  ситуації з поширенням на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19. За попередньою інформацією, переведення Кременчука на інший  рівень карантину не планується, не будуть вводитися у місті і додаткові карантинні обмеження.

В той же час Віталій Малецький звернувся до жителів Кременчука з проханням відповідально поставитися до виборчого процесу, суворо дотримуватися карантинних вимог, прийти на виборчі дільниці зі своїми ручками,  засобами особистого захисту: масками та рукавичками, а також мінімізувати кількість часу, проведеного на виборчій дільниці та у кабінці для голосування.

Міський голова також зазначив, що працівники виборчих дільниць забезпечені всім необхідним, і засобами індивідуального захисту, і дезінфекторами. Крім того,   за кожною дільницею цього року закріплено медичного працівника.  Зроблено все необхідне, щоб забезпечити безпеку голосування для всіх учасників виборчого процесу.