Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук залишається в «помаранчевій» карантинній зоні

Кременчук залишається в «помаранчевій» карантинній зоні

Жовтень 30, 2020

Про це з посиланням на рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 30 жовтня 2020 року повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.

 

За її інформацією, всього від початку оголошення карантину на коронавірсусну інфекцію захворіло 1318  кременчужан. Наразі в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» з COVID-19    перебувають 47 хворих кременчужан, амбулаторно під наглядом сімейних лікарів перебуває 669 хворих на цю інфекцію, 571 кременчужанин одужав,  померла 31 особа.

 

Зважаючи на місячну статистику, ситуація з поширенням COVID-19    у  Кременчуці залишається напруженою, тому в місті продовжують діяти обмеження  «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки.   

 

Вкотре звертаємося до кременчужан із проханням  відповідально ставитися за дотриманням карантинних правил, суворо дотримуватися правил санітарної особистої та колективної безпеки, в публічних місцях додержуватися соціальної дистанції, носити засоби індивідуального захисту

Теги: #Новини