Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> У лікарнях Кременчука буде збільшено потужності для проведення кисневої терапії хворим, які її потребують

У лікарнях Кременчука буде збільшено потужності для проведення кисневої терапії хворим, які її потребують

Жовтень 30, 2020

Про це на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив керівник управління охорони здоров’я міста Максим Середа. Наразі в місті активно працюють над реалізацією проєктів збільшення потужностей киснепостачання до палат і боксів, де перебувають хворі з пневмоніями та підозрами зараження на коронавірусну інфекцію.

Найбільшим із проєктів є той, що впроваджується в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька». В цьому відділенні планується встановити ємність промислових масштабів для збереження кисню,   що замінюватиме 150 балонів із киснем. Із цієї ємності можна буде ще і централізовано постачати кисень до хворих пацієнтів. Головний медик міста наголосив, що наразі завершується проєктувальні роботи, реалізовано ж  цей проєкт буде до кінця наступного місяця.

Що стосується Першої міської лікарні, то в цьому медичному закладі встановлені 2 кріоциліндри. Ще 1 додатковий, на  випадок нагальної необхідності,   буде взято в безоплатну оренду. У Першій міській лікарні в рамках проєкту збільшення потужностей киснепостачання заплановано додатково підвести 28 точок під`єднання кисню (на 4-ому поверсі). Другий і третій поверхи лікарні забезпечені точками централізованого постачання кисню. Окрім того, планується додатково придбати 38 кисневих концентраторів різної потужності для інтенсивної терапії та дитячої лікарні.  

На реалізацію цих проєктів збільшення потужностей киснепостачання будуть спрямовані кошти державного бюджету. Сума державної субвенції, що отримав Кременчук, становить більше 4 млн. грн.. 

Теги: #Новини