Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Всі 8 тролейбусів, придбані за кошти ЄБРР у білоруського виробника, вже у Кременчуці

Всі 8 тролейбусів, придбані за кошти ЄБРР у білоруського виробника, вже у Кременчуці

Листопад 06, 2020

Останні тролейбуси з білоруської партії екологічно чистого транспорту  доставлені до Кременчуцького тролейбусного управління. Тож контракт на постачання електротранспорту на автономному ходу 20 км із білоруським виробництвом закрито.

Наразі ці транспортні засоби проходять технічне налаштування та обкатку. Вже за короткий проміжок часу ними буде підсилено транспортні маршрути міста з найбільшим навантаженням.  

Варто відмітити, що у Кременчуці за останні роки  на100% оновлено тролейбусний парк. Проєкт із оновлення транспортної галузі міста вдалося реалізувати завдяки співпраці з європейськими партнерами. Новий сучасний електротранспорт на автономному ходу рухається не лише центральними вулицями, а також йде у віддалені мікрорайони Кременчука, де немає контактних мереж. Проїзд у такому транспорті залишається стабільно низьким і становить 2 грн..

Нагадаємо, наразі в місті запрацювали нові транспорті маршрути, де здійснюється пасажироперевезення комунальним тролейбусом, а саме: це довгий маршрут 26А+ (з’єднує Крюків із Молодіжним),  маршрут  №1А+(на Петрівку), маршрут  № 5А+ (на Полтавський проспект), маршрут №28А+ (на Третій Занасип). Окрім тролейбусних маршрутів запроваджено нові автобусні рейси за напрямом №10А (на Лашки) і №25 (Раківка - Молодіжний).  Найближчим часом також планується запустити комунальний транспорт  із Молодіжного на Перший Занасип. 

Теги: #Новини