Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 6 листопада

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 6 листопада

Листопад 06, 2020

 

 

 

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації керівник управління охорони здоровя міста Максим Середа повідомив, що за попередню добу зі скаргами  на ГРВІ до лікарів на амбулаторному прийомі звернулися 90 дорослих і 56 дітей.

 

Наразі на  стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 132   кременчужанина, у 41 - із них тяжкий перебіг хвороби. Зокрема, в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» лікується 54 пацієнтів, у 24 - тяжкий перебіг хвороби. Окрім того, 48 пацієнтів із діагнозом пневмонія отримують кисневу підтримку.

 

Головний медик міста зазначив, що наразі продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, в середньому за добу в лабораторному центрі  проводиться 200-210 досліджень. Фактично висновки по 90% цих обстежень надаються день у день.

На сьогоднішній день,  у лікарнях Кременчука перебуває 64 пацієнти з підтвердженим COVID-19, 854 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах під наглядом сімейних лікарів, 698 громадян   одужали, 41 особа померла.

Теги: #Новини