Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький: "Троллейбусним маршрутом з‘єднаємо Кременчук та Потоки, які нещодавно приєдналися до нашої громади"

Міський голова Віталій Малецький: "Троллейбусним маршрутом з‘єднаємо Кременчук та Потоки, які нещодавно приєдналися до нашої громади"

Листопад 11, 2020

Сьогодні в тестовому режимі пройшли маршрут на новому тролейбусі з автономним ходом. Протягом 14 км від Пивзаводу до кінцевої зупинки в Потоках тролейбус пройшов на автономному ходу.

Цього року Потоківська сільська територіальна громада, зокрема села Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка, приєдналися до Кременчука і стали однією територіальною громадою. Внесок Потоківської громади в загальний бюджет нашої об’єднаної громади складе близько 13 мільйонів гривень на рік. Місто взяло на себе вирішення питань життєзабезпечення нових структурних одиниць.

Плануємо запустити тролейбуси на маршрут в робочому режимі вже за 2 місяці. За цей час облаштуємо нові заїзні кармани та зупинки, встановимо павільйони очікування. Частина нового маршруту пролягає по дорозі загальнодержавного значення «Кременчук-Полтава», тому графік руху тролейбусу необхідно буде узгодити з відповідними службами. Рухатиметься тролейбус від Річкового вокзалу через Пивзавод до села Потоки. Вартість проїзду складе 2 гривні, пільгові категорії будуть перевозитися безкоштовно.

Для мешканців села Потоки покращення транспортного сполучення та відкриття нового маршруту надзвичайно важливе, адже багато жителів працюють і навчаються у Кременчуці.