Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Акція «Святий Миколай - дітям» збирає навколо себе небайдужих кременчужан

Акція «Святий Миколай - дітям» збирає навколо себе небайдужих кременчужан

Листопад 20, 2020

Від сьогодні дається старт благодійній акції «Святий Миколай - дітям». У Кременчуці ця акція проводиться багато років поспіль, її організаторами є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сімей та дітей, молоді та спорту виконкому міської ради, департаменту освіти Кременчука дітей та молода, а також управління освіти виконкому міської ради.

Традиційно у рамках акції «Святий Миколай - дітям» триватиме збір подарунків дітям, які мають пільгові статуси. Цього року у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби формат проведення благодійного збору подарунків змінено.

Усіх, хто цього року  бажає привітати діточок із Днем Святого Миколая, які опинилися в складних життєвих обставинах, з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування   запрошуємо зв’язатися з головним офісом благодійної акції, який розташовано за адресою, вул. Шевченка, 19/3 або зателефонувати на номер - 068 018 18 95.

Свої мрії діточки залишають у листах  під час Марафону написання листів Святому Миколаю. Здійснити їх можна дуже легко, треба зайти на сторінку у ФБ Молодіжного Парламенту Кременчука, та визначитися з подарунком.

https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk  

 

Акція «Святий Миколай - дітям» триватиме до 20 грудня. Потім всі зібрані подарунки будуть передані маленьким кременчужанам.

Теги: #Новини