Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 20 листопада

Оперативна інформація про стан захворюваності на COVID-19 серед кременчужан на 20 листопада

Листопад 20, 2020

На сьогоднішній день ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби в місті є напруженою. На цьому на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації наголосила заступник міського голови Ольга Усанова.

За її інформацією, за вчорашній день зі скаргами  на ГРВІ до лікарів на амбулаторному прийомі звернулися 85  дорослих і 63  дітей. Вперше на прийомі у сімейного лікаря 64 дорослим було встановлено діагноз пневмонія  і 87 підозр  на коронавірусну інфекцію.

Наразі на  стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 135 пацієнтів, у 42  - тяжкий перебіг хвороби.

Продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький лабораторний центр працює з повним завантаженням. За вчорашню добу лаборантами центру було проведено 199  досліджень. Завдяки появі нового додаткового лабораторного обладнання - станції для автоматичного виділення біоматеріалів, пацієнтам, у яких взято біоматеріали для дослідження та оперативного встановлення діагнозу, не доводиться довго очікувати результатів. Практично висновки по ПЛР-аналізам вони отримують день у день або на наступний день.

На сьогоднішній день,  у лікарнях Кременчука перебуває 34 кременчужан із підтвердженим COVID-19, 27 - жителів «великого» Кременчуцького району. 933 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах під наглядом сімейних лікарів, 1310 кременчужан подолали цю інфекцію, 66 осіб померло.

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що в кількох лікарнях Кременчука для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу розгорнуті ліжка. Зокрема, базовою лікарнею залишається  ЛІЛ «Кременчуцька», в ній  виділено 70 койко-місць для таких хворих. У Першій міській лікарні розгорнуто  120 ліжок, у лікарні «Правобережна» в пологовому відділенні - 15 ліжок для вагітних жінок, у Дитячій міській лікарні в інфекційному відділенні - 60 ліжок, а також готується 100 ліжок у лікарні «Придніпровська».  

Нагадуємо кременчужанам, що дотримання простих правил санітарної безпеки -  збереження дистанції між людьми, носіння засобів індивідуального захисту, користування санітайзерами тощо -   набагато зменшує ризики інфікування.  

Теги: #Новини