Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці готуються до запуску нового тролейбусного маршруту №28А+

У Кременчуці готуються до запуску нового тролейбусного маршруту №28А+

Листопад 25, 2020

На вулиці Мічуріна кременчуцькі дорожники облаштовують новий тролейбусний розворот. Ці роботи пов’язані з тим, що незабаром у мікрорайон Третього Занасипу має піти комунальний транспорт - тролейбус №28А+, який курсуватиме від Молодіжного до вулиці Мічуріна.

Наприкінці жовтня даним маршрутом було проведено тестування електротранспорту. Рухатиметься цей тролейбус із  Молодіжного за маршрутом № 3, перед мостом через Дніпро повертатиме на вул. Першотравневу  і далі до Третього Занасипу. У зворотному напрямку тролейбус №28А+ повертатиме біля залізничного вокзалу і продовжуватиме рух за тролейбусним маршрутом № 5. Там, де немає контактної мережі, тролейбус №28А+ їхатиме на автономному ходу.

На новому тролейбусному маршруті діятимуть всі пільги, передбаченні чинним законодавством.

Нагадаємо, за останні два роки у Кременчуці запрацювали нові транспорті маршрути, де здійснюється пасажиро перевезення комунальним транспортом, а саме: це довгі маршрути №25 і 26А+, що з’єднують правий і лівий береги Кременчука;  маршрут №10А (на Лашки), маршрут  №1А+(на Петрівку), маршрут  № 5А+ (на Полтавський проспект). Планується запуск нових тролейбусних маршрутів  №28А+ (на Третій За насип), на Потоки та Піщане.    

Теги: #Новини

Фотогалерея