Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває акція «Святий Миколай - дітям»

У Кременчуці триває акція «Святий Миколай - дітям»

Листопад 25, 2020

Традиційно у рамках цієї благодійної акції триває збір подарунків дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах і мають пільгові статуси.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат проведення благодійного збору подарунків змінено. Волонтери акції відмовилися від проведення добре відомих усім кременчужанам масових заходів, під час яких тривав збір подарунків.  Незважаючи на це, акція «Святий Миколай - дітям» триває.

Збір подарунків для маленьких діточок які виховуються в соціальних установах,  з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проходить  у головному офісі благодійної акції, розташованому за адресою: вул. Шевченка, 19/3. Зателефонувати волонтерам, щоб дізнатися про подробиці цьогорічної акції «Святий Миколай - дітям»,   можна за номером телефону - 068 018 18 95.

Свої мрії діточки залишають у листах, які були складені ними та їх вихователями під час Марафону написання листів Святому Миколаю.

Здійснити дитячі мрії  можна дуже легко -  треба зайти на сторінку у ФБ Молодіжного Парламенту Кременчука та визначитися з подарунком.

 

https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk 

 

Усіх, хто бажає привітати діточок, які опинилися в складних життєвих обставинах, із Днем Святого Миколая запрошуємо долучитися до участі в акції.  Збір подарунків триватиме до  14 грудня. Потім вони будуть передані маленьким адресатам, які чекають на чудо.  

 

Нагадаємо, у Кременчуці акція «Святий Миколай - дітям»  проводиться багато років поспіль. Її організаторами є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сімей та дітей, управління молоді та спорту, департамент освіти виконкому Кременчуцької міської ради.

Теги: #Новини