Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуцькій міській художній галереї працює ювілейна персональну виставку живопису і графіки Олександра Черепанова

У Кременчуцькій міській художній галереї працює ювілейна персональну виставку живопису і графіки Олександра Черепанова

Листопад 26, 2020

23 листопада 2020 року в Кременчуцькій міській художній галереї відкрито ювілейну персональну виставку живопису і графіки «День за днем…» Олександра Черепанова - відомого кременчуцького художника члена Національної спілки художників України.

У великій залі розгорнуто олійний доробок майстра, 86 полотен в розмаїтих жанрах: портрети чарівних жінок, пейзажі рідної землі, натюрморти з українськими смаколиками, фантазійні композиції з глибоким філософським підтекстом, ескізи і фотографії декоративних панно й монументальних розписів… В малій залі професійна графіка, добірка пленерних акварелей з подорожей Грецією, Німеччиною, Прибалтикою, кримські краєвиди… Поруч цікава виставка статей, фотографій з приватного архіву і 2 томи поезії Олександра Черепанова «Різнокольорові вірші» та «Версти літ». Загалом в галереї експонується 160 мистецьких творів одного художника-ювіляра.

 

Олександр Черепанов виконав багато робіт із промислового дизайну. А також - десятки художніх проєктів для закладів Кременчука та інших міст України, серед них - 25 монументально-декоративних робіт.

Постійно бере участь в художніх виставках різного рівня. Серед них 12 – персональні. Автор більш ніж тисячі живописних і графічних робіт.

Має авторські свідоцтва на розробку технічних новацій, а також - рацпропозиції, впроваджені у виробництво. Автор багатьох опублікованих статей про культуру, дизайн, архітектуру, освіту.

 

Шановні відвідувачі галереї!

Заклад працює з понеділка по п’ятницю від 10.00 до 16.00 год..

Вхід вільний.

Просимо дотримуватись маскового режиму.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея