Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Головну ялинку Кременчука незабаром прикрашатимуть новорічним вбранням

Головну ялинку Кременчука незабаром прикрашатимуть новорічним вбранням

Листопад 26, 2020

На площі Перемоги продовжується підготовка створення Новорічної композиції. Наразі завершується робота з встановлення центральної ялинки Кременчука. Наступним кроком у роботі комунальників є прикрашання головного символу Нового Року.

Як зазначають на КП «Благоустрій Кременчука», доки на площі тривають роботи з монтажу головного символу Нового Року, на самому підприємстві проводять роботи з реставрації куль, що в попередні роки використовувалися для її прикрашання. Цього року у творчій майстерні підприємства було вирішено власноруч перефарбувати кулі в теплі кольори та додати до них святкового декору, давши новорічним прикрасам «другий подих».  Над цим майстри працюють вже кілька тижнів поспіль.

На КП «Благоустрій Кременчука» обіцяють, що все новорічне оздоблення зеленої красуні у темний період доби та за будь-яких погодних умов виблискуватиме яскравим, урочистим  і привабливим світлом, а головне,  - «по новому».  А у кременчужанам і гостей міста від цього залишиться багато нових вражень і спогадів.  

Теги: #Новини

Фотогалерея