Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці налічується 115 захисних споруд цивільного захисту

У Кременчуці налічується 115 захисних споруд цивільного захисту

Листопад 30, 2020

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підвели підсумки готовності захисних споруд різної форми власності.   

  Як зазначив представник ГУДСНС,  у Кременчуці налічується 115  захисних споруд, із яких 85 – сховищ і 30 протирадіаційних споруд. Всі  захисні споруди комунальної форми власності пройшли технічну інвентаризацію з оформленням відповідних технічних паспортів.

Однак, із загальної кількості захисних споруд міста 20   не пройшли інвентаризацію, оскільки переважна більшість із них заходяться на балансі або ліквідованих підприємств, або економічно неактивних об’єктів господарювання. Згідно з актами стану готовності захисних споруд цивільного захисту, станом на сьогодні 51 споруда готова до використання за призначенням, 17 споруд – обмежено готові,  47 - не готові

У рамках обговорення питання щодо технічного стану захисних споруд було наголошено на тому, терміни виконання технічної інвентаризації захисних споруд визначені на державному рівні. Зокрема, їх балансоутримувачі мають із відповідальністю підійти до цього процесу. Відповідальність за безпеку працівників завжди несуть керівники підприємств, організацій і установ, які повинні тримати питання щодо належного утримання захисних споруд на постійному контролі, дбати про наявність засобів індивідуального захисту для кожного свого робітника.  Тому було вирішено дати доручення балансоутримувачам в бюджетах на наступний рік передбачити кошти для проведення подальшої технічної інвентаризації захисних об’єктів та на  їх поточне утримання або ремонт.

Теги: #Новини